Półmetek wakacji za nami, wiec musicie się jeszcze uzbroić w cierpliwość, widzimy się dopiero we wrześniu ![]()
![]()
A poważnie, mamy nadzieję, że wypoczywacie i nabieracie sił przed nowymi wyzwaniami ![]()
Porządny wakacyjny wypoczynek należy się szczególnie zeszłorocznym ósmoklasistom, którzy zdawali swoje pierwsze poważne egzaminy i zmagali się z procesem rekrutacyjnym do szkół średnich ![]()
My z naboru jesteśmy bardzo zadowoleni
do TAiR dostało się ![]()
![]()
![]()
Co roku technikum cieszy się coraz większym zainteresowaniem, a do naszej szkoły zdają uczniowie z całej Polski. Mamy już przedstawicieli z województw:
łódzkiego
mazowieckiego
świętokrzyskiego
podkarpackiego
Trudno się dziwić, wszak jesteśmy jedyną taką szkołą w Polsce ![]()
![]()
My jednak na terytorium naszego kraju nie poprzestajemy, a w nowym roku szkolnym dołączą do nas również dwaj uczniowie z Wielkiej Brytanii ![]()
Czekamy na was wszystkich we wrześniu, a na razie wypoczywajcie
Technikum Automatyki i Robotyki wśród najlepszych techników w Łodzi
Technikum Automatyki i Robotyki w Łodzi znalazło się w ścisłej czołówce najlepszych szkół technicznych w mieście według rankingu portalu WaszaEdukacja.pl. W zestawieniu łódzkich techników szkoła zajęła 3. miejsce, potwierdzając wysoką jakość kształcenia oraz bardzo dobre Czytaj dalej…
